Web tvorba

"Už" na gymplu když sem se poprvé seznámila s html jazykem, byla sem snad až moc zvědavá. Když jsem něco chtěla vědět, tak jsem se tak zapletla s učitelem do debaty, že pak proud mých zvědavých otázek zastavil profesor s tim, že ostatní to nezajímá, že je to mimo rámec výuky a že si za nim mam zajít po hodině. Dal mi taky spoustu základních materiálů k výuce.
Asi jsem byla jediná, kdo v hodině informatiky nedělal testy na cvičné stránce, ale kdo si hled začal dělat stránku vlastní. Ano, je to tahle stránka, která z toho nakonec vznikla. Sice dřív vypadala naprosto jinak, ale to je snad jasný, že za 4 roky se nejen muj vkus, ale celý život dost změní. Předpokládam že ani tato (třetí) verze nebude zdaleka poslední. Vzhledem k tomu že jsem krom svý zvědavsti taky dost líná :) tak se začínam učit ne z učebnic, ale kradením kódú z jiných stránek a jejich změnama. Neznam lepší způsob na pochopení skriptu :) . Teda lepší určitě existuje, ale rozhodně ne pohodlnější.
No, každopádně kdybych měla ňáký problémy, bydlim přece na matfyzácké koleji :) tak se můžu kdykoliv s kýmkoliv poradit.

Edit září 2010
Letos jdu do druhého ročníku Fyzioterapie na FBMI, kde máme mít nějaký "informační systémy ve zdravotnictví", což by měl učit matfyzák kterej mě na tu školu přivedl vpodstatě. Říkal, že podobnej předmět učí i techniky, a že můžu chodit s nima. Tak toho využiju a snad se naučím něco užitečnýho o PHP a MySql :) a pak to využiju na těchto stránkách.
Přiznávám, že tenhle svůj koníček jsem dost zanedbávala na úkor ostatních, a tímpádem uvízla kdesi v dobách minulých. Své mámě jsem udělala naprosto primitivní firemní stránky, a i když vzhledově se prý líbí, technicky by na tom mohly být mnohem líp. Hlavně ten mini eshop s knihama.. Jenže já skripty furt neumím, tak jsem si netroufla jí to udělat jinak. Převzatým kódům není snadný věřit.

Chtěla jsem si udělat vlastní eshop s parfémy, ale asi to taky bude na dýl, už kvůli té blbé angličtině, která je všude, a obejít se bez ní nedá.