13.12.2005

Celej tento sen byl hrozně vysmátej. Všeci kolem mě se usmívali nebo se přímo řechtali,dokonce i rodiče když pak nadávali lindě tak se u toho smáli..

Byl tam ňákej sál, mělo to dvě patra a balkon. Na balkóně uplně vzadu seděla celá má rodina a večeřeli. Byla tma.
Ve velkým sále na pódiu něco probíhalo, pod pódiem se pařilo. Když na pódiu běhala bílá kráva, což byly dvě holky nalezlý v kostýmu, tak jí padal zadek. Chytla jsem ji tedy za ten zadek a běhala po pódiu s nima. Byla to docela sranda, protože jsme pořád padali, obzvlášť při otáčkách na koncích pódia. Na jednom konci jsme museli skočit. Pak přišel nějakej člověk. Nelíbilo se mu že tam běham s těma holkama. Tak jsem navrhla, že by to chtělo prostěradlo, abych s nima aspoň ladila. Šli, a našli nějakej koš se špinavým prádlem vedle pračky a všechno vytahovali. Prostěradlo tam nebylo.

Byla jsem doma, měli jsme novou vanu a pračku. Ta pračka vypadala divně a dětinsky. Byla vysoká a uzká, s nějakým potiskem. Vana byla tak velká, že by se do ní vešla celá rodina. Taková rohová hodně se do výšky rozšiřovala a na délku vypadala jak hruška. Nad vanou byl boiler a já se ptala, jestli když máme novou vanu, tak jestli ten hnusnej bojler bude ještě potřeba. (měli sme tam dva bojlery).

Ve velkým sále bylo důležitý že tam tancovali i moji oblíbení matfyzáci. Panda měl žlutý tričko.

Dřív jsem s nima byla v malým sále. Nějaká holka, asi Nerhinn přinesla nějaký videa a hry. Spadlo jí to a já zrovna seděla na zemi. Zrovna jsem podtrhávala nohy Telcontarovi v kolenou aby spadl, všeci se tam smáli, prostě uvolněná společnost. Tučňák mi řekl, že bych měla Nerhinn ty věci pomoct zvednout, když je shodila kvuli mě, tak jsem jí to podávala. Bylo to pár dvdček a nějaká hra, u které byly třpytivý kamínky spojený v celky nějakým kovem. Spíš to vypadalo jako šperky. Prohlížela jsem si to asi dlouho, tak mi Nerhinn začala vysvětlovat že to jsou suroviny o který se bojuje v té hře.. brzo jsem ji přestala poslouchat, protože mě hry moc nezajímaly. Pak vstoupil do té místnosti Panda a já jsem mu taky podtrhla kolena aby spadl. Spadl přímo na mě. No a pak se to přesunulo do toho velkýho sálu. Když jsem tam chvíli pařila, ještě před tou krávou, tak jsem si uvědomila že jsem bosky a všeci ostatní mají nějaký boty nebo něco. Začala jsem hledat svý boty.. ty KMM, ale nikde jsem je neviděla. Šla jsem ven, zrovna rodiče dojedli, a nadávali Lindě(sestře) že něco hodila na nějakej talíř či co. Boty tam nebyli tak jsem šla dál. Uviděla jsem za oknem z velkýho sálu že venku paří Herodes, byl v černým. Řekla jsem mu ať jde do sálu, že je tu skvělá zábava, ale uvědomovala jsem si, že on ty lidi tu nezná, a že tu není ani Rezza, a že bych se asi musela o jeho zábavu postarat sama, tak jsem byla nakonec ráda že odmítl.(Uvědomovala jsem si, že dřív něco řeknu, než si uvědomim jestli to vůbec chci.) Ostatně měl vedle sebe nějakou slečnu, tak to vypadalo že se venku baví.

Když jsem odešla z toho vystoupení s krávou, tak jsem zjistila, že Panda už v sálu není, a znejistilo mě to. Začala jsem ho hledat. Měl žlutý tričko, to bylo (nevim proč) důležitý. Nenašla jsem ani Pandu, ani svý boty, a probudila jsem se. 9