Vítám vás na své stránce!

já

Doufám, že každý kdo sem zabloudil tu najde alespoň něco z toho, co ho zajímá. Je tu skoro vše, co zajímá mě :D . Není to blog, ani osobní prezentace. Spíš takový "sešitek", který bych občas někomu ukázala, kdyby mě o to požádal. Dřív jsem ho opravdu vedla v paírové formě, a ještě ho mám schovaný :)
Stránky jsem tvořila už na gymplu, nejprve s rámcema, pak poctivě ručně v TXT, Ultraeditu když jsem přešla na matfyz a nakonec v PSPadu u kterého zatím zůstávám :) Až se naučím orientovat v Drupalu, tak přidávání obsahu bude o dost pohodlnější. Jsou to osobní stránky, tak si je nechci nechat od někoho dělat.
Pokud jste našli nějakou chybu, nebo máte nějaké připomínky, napište mi to prosím na e-mail: julie.jesica@seznam.cz

Takže ahoj a přeju hodně zábavy, nejen na mých stránkách.Novinky na stránce:

26.3.2020
- Po dlouhé době mám zase inspiraci ke psaní. Vznikla tak nová povídka Zavěšená. Někdy v únoru jsem ještě zveřejnila zpověď, jak jsem zjistila, že jsem BDSM + Submisivní provokatérka

21.8.2019
- Nepovídka... Sny, představy a realita

30.12.2017
- Vznikla další fantazie a ještě jednu mám v hlavě k napsání. Možná ani nebudou uveřejnitelné, protože jsou moc konkrétní. Možná mi to ale za nějaký čas bude jedno, že se tam dotyčný pozná. Tak jako teď, když jsem se rozhodla zveřejnit fantazii z léta. Škoda, že získat zpětnou vazbu od "hlavní postavy" je nereálným snem :) Dítě

3.10.2017
- v létě vznikla další fantazie. Vlastně dvě, ale na zveřejnění té druhé ještě nenastal správný čas. Bráchové

15.5.2017
- nebudu čekat další rok aby se z toho nestala tradice :) Před měsícem jsem napsala další povídku, a to hodně dlouhou. Je inspirovaná čtyřma výraznýma osobnostma. K - první část

20.5.2016
- moc jsem se nepolepšila... po dalších dvou letech přidávám opět něco kratšího: Zakázaná skála

2.3.2014
- tak po dvou letech (vím, je to hrozné :) budu se muset polepšit) opět něco malého, nového - motýlci. A ještě jsem sepsala 6 věcí, podle kterých poznáte (elitní) vzpěrače

27.6.2012
- přidala jsem tři nový erotický fantazie. Najdete je v příslušné záložce :)

25.9.2010
- konečně jsem sepsala něco o svých parfémech, a přidala to povídání i s pár fotkama do záložky Co mě zajímá. Zaměnila jsem to za "astro", kde byly stejně hodně zastaralý postřehy, a nově jsem to už nezkoumala.

Únor - postupně přejmenovávám a aktualizuji svoje stránky. Vlastně od začátku byly spíš moje, tak není důvod mít v nadpisu i sestru. Časem přidám i fotky svojí stále se rozrůstající sbírky parfémů.

26.5.2009
- Přidán report z VC Meziboří. Fotky budou na stránkách TJ Bohemians, video mám na Youtube.

26.5.2009
- Přirán report z prvních dvou kol ligy žen ve vzpírání.
Oficiální report s fotkama a videi je na stránkách bohemky

13.4.2009
- Přirán report ze závodů Otevřený přebor Plzně 11.4.09 i s fotkami.

7.2.2009
- Přirán report ze závodů Mistrovství východních čech, i s fotogalerií.

6.12.2008
- Přirány Nějaké fotky ze závodů. Odkaz najdete v sekci Posilovna, spolu s odkazy na reporty ze závodů.
Taky jsem přidala konečně do odkazů stránky našeho oddílu vzpírání: Tady jsou

30.11.2008
- Report ze dvou kol Ligy žen ve vzpírání 2008


25.11.2008
- Nový report ze závodů Velká cena Plzně ve vzpírání 22.11.08


1.9.2008
- Nový report ze závodů Velká cena Meziboří ve vzpírání 20.9.08. Časem přidám nějaké fotky a odkazy na videa (ty ostatně opět budou na youtube).

1.9.2008
- Trošku jsem pozměnila odkazy. Brzo asi pribude nějaká nová sekce, týkající se erotiky.

7.6.2008
- Přidán report z Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen v Příboru

10.5.2008
- Přidala jsem do sekce "posilovna" report ze svých prvních oficiálních vzpěračských závodů. Večer budou i videa na Youtube.

10.4.2008
- Přidala jsem do sekce "posilovna" reporty ze svých prvních oficiálních IPF závodů.

3.2.2007
- trošku jsem aktualizovala svoji fotogalerii. Zjistila jsem, že letos mě nikdo nefotil, takže tohle jsou fakt vpodstatě jedinný fotky co mám.
Jestli někoho zajímají videa ze vzpírárny, najdete je na Youtube .
- přidala jsem fotky poslední etapy mojeho života (Julča, vzpěrači, trojboj), i když z trojboje tam mam jen jednu fotku - ze závodu Podolský Bench press.

2.6.2007
- v sekci "Co mě zajímá" přibyla nová záložka: posilovna. Časem budu aktualizovat videa, nebo přidávat fotky. - mám rozepsanou novou povídku, ale zdá se, že zase nebude dokončena. Navíc začíná v posilovně, takže nevím jestli by bylo vhodné abych ji tu pak zveřejňovala. Uvidím časem. První ji potřebuju dokončit, ale k tomu potřebuju ještě trošku inspirace, na kterou stále čekám. Snad přijde..

12.4.2007
- Včera vznikla nová "básnička". Je to vlastně jen pokus o zachycení obrazu v mým srdci. Prchavá touha okamžiku. Inspirací mi byl opět ten, kdo může za "Omámenou". Jmenuje se Agonie, a najdete ji v sekci básničky.

22.3.2007
- Máte tu novou povídku :) jmenuje se Omámená Vím, nic moc, inspirace bylo málo, a nechtělo se mi čekat jestli přijde další kapička do poháru dřív, než mě i tento obraz v hlavě opustí.

3.1.2007
- Tak jsem změnila názor. Psala jsem doslov, ale nějak mě to chytlo, a uže to na doslov příliš dlouhý. Máte tu tedy šestou část seriálu dům. Tentokrát je to taková "soft" erotika :), ale kdo ví jakou náladu budu mít příště, při psaní další části.

23.12.2006
- Tak tu je prozatím poslední část seriálu Dům. Pak už to bude jen takový "doslov". To nejhorší je za mnou, a já si to po sobě už radši nečtu, jinak bych to z netu zase stáhla :) tak si toho važte. Snad v novým roce přibude i něco normálního :) třeba výsledky mojich zkoušek.

16.11.2006
- Zrušila jsem dve verze barev, změnila úvodní fotku na aktuálnější, a chystám se vložit novou povídku. Ovšem ráda bych ji sem dávala jako seriál na pokračování. První část najdete Zde Klidně mi napište co si o tom myslíte, budu ráda. Moc by mi pomohlo, kdybyste mi napsali emailem, co se vám tu líbí a co naopak ne, co mám přidat nebo změnit. Chci udělat novou verzi stránek, tak budu vděčná za každou připomínku.

29.5.2006
- Tak o víkendu jsem si zaskákala na OVP 68, tak tu máte pár Parafotek. Děkuji moc Lakymu a jeho slečne. Bez nich bych si sice ten kurz na padák asi taky udělala, ale kdoví kdy, a kdov ví za kolik, a pravděpodobně bez fotek.

28.2.2006
- Přidala jsem do fotogalérky pár nových fotek. Jde o fotky z akcí co jsme tu měli na koleji Větrník. Vpodstatě jde o matfyzáky, jen na dokrvovačce ta druhá slečna je z filozoficke fakulty.

11.1.2006
- Tak tu máte další novinku. Novou, mírně erotickou povídku. Jmenuje seNáměsíčná.

10.1.2006
- Tak jsem vám sem doplnila pár dalších snů, včetně včerejšího a jednoho listopadovýho. Teď už sem budu dávat jen novější, pokud tedy bude zájem :).

7.1.2006
- Smazala jsem obrázky v sekci "krásné/ obrázky z netu" a nahradila je novými. Doufam že se vam budou líbit víc :)

2.1.2006
- Tak jsem zase změnila pozadí ve světlé verzi stránek, ty pouta se mi zdály moc šedivý. Vylepšila jsem pozadí v tmavé verzi, takže by tam neměla být vidět ta hnusná linka, no a v poslední řadě jsem se rozhodla, že sem dám svoje sny. Najdete je v sekci povídek, kterou jsem zase musela přejmenovat :) takže teď se to jmenuje "erotické fantazie a sny". Rovnou jsem tam dala sny z 13.12. a 30.12.2005, u těch ostatních musím dodělat diakritiku, a pak je sem hodím taky. Mezitim alespoň zjistím jestli o to je vůbec zájem, nebo jestli to nikdo nebude chtět číst a bude lepší to rovnou smazat.

14.11.05
- Zrušila jsem rozdělení fantazií na erotické a ty ostatní. Neco jsem uplně odstranila, a to co zbylo, je vždt alespoň trošku erotický, takže toto rozdělení do kategorií už nebylo důležitý. Brzo tam asi zase něco přidám.

15.10.05
- Změnila jsem pozadi ve světlé i tmavé verzi stránek.

6.7.05
- Zjistila jsem, že mi tu chybí pár starších dílek, tak je přidávam až teď: ze 13.2.05 Kapka vína, novější Šelma, Smutek,mělo by se to asi spíš jmenovat deprese.

4.7.05
- Do sekce "fotky" jsem přidala něco o Lindiné agamce Azim. Máme hrozně moc jeho fotek, Linda se v tom focení uplně vyžívala :). Tak pár jich tady můžete vidět, a něco si o Azim přečíst.

12.5.05
- Opět je tu nová básnička, můza opět přišla odjinud než dříve, a myslím že už to tak bude na pořád: "Ještě nepláču"

19.4.05
- Přidala jsem novou básničku. Tentokrát ale můza přišla odjinud než bejvalo dosud zvykem :)"Deštěnka"

10.4.05
- Přidala jsem dvě erotické povídky na žádost "nikoho":). Vlastně jsou to spíš jen částí, ale snad to tak stačí. Jmenují se "Sprcha" a "Taková jiná procházka"

7.3.05
- Dnes vznikla tato nová verze stránek. Pravda, nezměnila se zas tolik, ale myslím že je teď mnohem přehlednější, a mě osobně se i víc líbí.

20.2.05
- nová fantazie :) tentokrát spíš asexualní, i když.. no tak tady ju máte: "Poslední přání"

1.2.05
- Nová básnička: "Drahokamy"

8.1.2005
- No, koukam že to tady trochu zanedbávam, nicméně, přibuly aspoň dvě nový básničky. Jmenují se "Stín" a "Iluze" .

30.11.04
- Připsala jsem do sekce Mé vnitřní já - Básničky dvě svoje nový básničky. Jmenují se "Žít či snít" a "Boj".

19.11.04
- Sou tady zas nějaký další fotky, včetně pár fotek z mojeho maturitního plesu. Nejvíc asi přibulo fotek mojí sestry, a z prázdnin 2000, protože sem si konečně přivezla ¨ z domu starý album :)

6.11.04
- přidala jsem do "dílek" hodně fotek, nových i starých. Konečně mam scaner, tak jich bude postupně přibejvat. Taky sem tam naskenovala pár textů který si skovávam, protože pro mě něco znamenají, nebo se mi k nim váže nějaká vzpomínka. Některý vás určitě i pobavěj. Možná i obsahem, ale určitě záměrem, kvuli kterýmu byly stvořeny.

24.10.04
- opravila jsem v sekci sport části "sex" a "judo". Vpodstatě se jen změnilo to, že místo sexu je teď judo můj nejčastěji provozovanej sport.
Taky se mi podařilo vycentrovat knihu návštěv aby vypadala nějak slušně ve všech prohlížečích.

16.10.O4
- vložila jsem do sekce mé vnitřní já odkaz "dílka". Najdete zde moje amatérský kresličský výtvory, ale taky fotografie mě, sestry a všeho možnýho, co pro mě něco znamená.