Vzpírání

Vzhledem k tomu, že v poslední době vzpírání zabírá velkou část mého života, ať už prakticky, nebo jen v myšlenkách, rozhodla jsem se mu věnovat místo na svých stránkách.
Začala jsem chozením do posilovny Na Větrníku. Ze začátku mi s posilováním hodně pomohli lidi z F-sportu . Sestavili mi tam první trénink, pomohli s jídelníčkem, a i mi na srazech předvedli a zkontrolovali techniku cviků.

Později se mě tak trošku ujal Tradewind, díky ktému mě začal zajímat powerlifting. Ten mě taky naučil dřep, bench a mrtvé tahy. Jako první jsem se účastnila závodu v benchpressu v Prostějově, kde jsem skončila jako druhá. Potkala jsem tam svoji dřívější známou z juda, která vyhrála první místo.
Dál jsem zkoušela RAW závody v Podolském Bench Pressu, kde jsem dala 55kg a byla opět druhá. Oficiální soutěže:
Mistrovství východních čech 7.2.09
Mistrovství ČR v Bench pressu 29.3.08
Mistrovství Čech v Bench pressu 15.3.08

Ke vzpírání mě přivedl Rall z f-sportu. Naučil mě nadhoz i trh a překecal mě, abych se přihlásila do vzpěračskýho oddílu, kam jsem začala ke konci června chodit. Tady je pár vtipných nepovedených trhů, ještě z doby, kdy jsem vzpírárnu ani neviděla. :) : Na kolena , Povedenej, ale jasi mi to slo dozadu
Videa ze vzpírárny najdete na Youtube . Na Biomagu jsem si psala svoje tréninky, i dojmy z nich. Najdete ho tady.

6 znaků podle kterých poznáte vzpěrače

Nějaké fotky ze závodů

Reporty ze závodů:
Když by vám přišlo, že jich tu je málo, tak to je proto, že je píši i na naše oficiální stranky TJ Bohemians, takže sem už to pak nedávám. Můžete si je ovšem přečíst rovnou tam.

VC Meziboří 19.9.09
První 2 kola ligy žen ve vzpírání
Otevřený přebor Plzně ve vzpírání 11.4.09

Liga žen ve vzpírání 2008 - hostování za Plzeň
Velká cena Plzně ve vzpírání 22.11.08
Velká cena Meziboří ve vzpírání 20.9.08
Mistrovství ČR ve vzpírání 7.6.08
Velká cena Plzně ve vzpírání 10.5.08