Maturitní otázky

Tady najdete moje maturitní otázky z roku 2002/2003. Vzhledem k tomu že jsem je nepsala všechny, není jich plný počet a některá témata chybí. Literaturu jsem se většinou učila z knížky "Odmaturuj z literatury" je tam téměř vše, jen pár věcí jsem si dopsala z učebnic "Přehledné dějiny literatury". Tam najdete snad uplně všechno, ale problém je v tom, že je tam toho tak moc, takže na rychlopřípravu na maturitu o svaťáku to neni ono.Příští rok sem možná připíšu maturitní otázky své sestry, která je na stavební průmyslovce.
Chemii jsem zpracovala většinou podle toho co jsem měla v sešitech a učebnicích, ale taky mi pomohla knížka "Odmaturuj z chemie". Omlouvám se že u otázek chybí názvosloví a nějaká řecká písmena. Doplňovala jsem si je tam ručně až po vytisknutí. Pokud má někdo zájem, a včas mi napíše email,Mohu mu  do měsíce názvosloví naskenovat a poslat jako přílohu emailem.
Biologii jsem téměř nezpracovávala, a přiznam se že jsem se ji ani neučila.. přitom sem odmaturovala za 1..
a němčina? to byl problém. Už když sem měla psat otázky tak mi bylo špatně. Díky tomu tady nic nenajdete, protože nemam absolutně chuť něco německýho přepisovat, a i kdyby, tak hned po maturitě jsem všechno hodila do koše. Myslim němčinu...