30.12.2005

Měla jsem sehrát svatbu s tureckou princeznou. Když jsem byla na nějaké té zásnubní večeři, byla tam se dvěma chlapama. Byla hrozně hnusná(široký plochý obličej, krátké vlasy, u vlasů vřídky), a na levém rameni měla tři červený stužky jako náramenice. Důkaz její svatby se mnou měla být fotka kde by měla princezna tyto náramenice i napravo.
Jela jsem pak za ní, a ona mi prijela nekam naproti. Byl tam sníh, a musely jsme cestovat daleko az do její země. I když jsem se nemaskovala, nepoznala na první pohled že nejsem muž. Šla s námi i Linda. Jednu chvíli nás pronásledoval nějakej chlap, a já věděla že mě chce unýst, asi aby nedošlo k té svatbě. Utekly jsme s holkama (ja linda a turecká princezna) na veřejný záchodky, a každá jsme se schovala do jedné kabinky. Potom ale princezna přeběhla z prostřední kabinky do té poslední za lindou, ale já už to nestihla. Přišel ten chlap a chtěl otevřít moje dveře. Nedaly se zamčít. Nešlo mu to, tak vstoupil do prostředního záchodku a začal mávat dveřma. Naháněl tak veškerej tlak k sobě do kabinky, a já věděla, že za chvíli už bych ty dveře nejen neudržela, ale ani neotevřela kvuli rozdílným tlakům. Vylezla jsem tedy na zeď u záchodku a přelezla vrchem k holkám. Pak jsme rozrazíly dveře a utikaly spolu. Linda vyběhla až poslední, a on ji chytil. Začala hrozně řvát a chtěla se bránit, tak jsem na ni zakřičela "lindo zdrhej, nemá pistoli, nic ti neudělá.zdrhej." nakonec teda utekla za nama.

Pak jsme byli na nejake koleji. Myslim že to byla kolej, nebo nějaká ubytovna, protože tam bylo spoustu studentů a mladých lidí. Spaly jsme s princeznou v jedné posteli u okna. Najednou už nebyla tak hnusná, ale pořád ještě byla škaredá. Jen jsem ji začala mít ráda, takže už mi to nevadilo. Nemohly jsme spolu mluvit,protože já jsem neuměla turecky a ona česky, ale přesto jsme si rozuměly. Pak mi nějak dala najevo že poznala že jsem žena. Poznala to někde cestou. Taky chtěla vědět proč to tedy hrajeme, a já jí to nějak asi vysvětlila, že je to ve státním zájmu či co, a ona nakonec souhlasila že budem hrát dál. Pak vylezla z okna, nahá, a prelezla přes další okna k jinýmu, a přehodila si přes něj nohy. Ve vedlejším pokoji jsem viděla přes tmavé sklo sluetu nahýho chlapa s dlouhýma vlasama jak přechází přes pokoj, a smějě se na nás. Lekla jsem se a zavolala tureckou princeznu zpátky, ale vypadalo to že si z nějakých nahých chlapů nedělá hlavu. Pak přišla zpět a usnuly jsme. V obětí.

Nevim co bylo dál, jen vim že se nam povedlo udělat tu fotku se stuhama, i když nás to málem stálo život. S tou fotkou před očima,(princezna ležící ve sněhu, ve tváři strach, ale na obou ramenech červený stuhy) jsem se probudila.