Sprcha

Probrala jsem se až jemu v náručí. Nesl mě do koupelny. Postavil mě do sprchy a sám vstoupil taky. Otočila jsem hlavu když se svlíkal. Styděla jsem se.
Přitiskla jsem se do rohu, a schoulila bych se do klubíčka, kdybych si neuvědomila, co bych pak měla nad hlavou. Vysprchoval se, a poté namočil i mě. Těkala jsem pohledem ze strany na stranu, bála jsem se pohlédnout dolů, nebo jemu do očí. Deska za mými zády se prohnula, jak jsem se na ni lepila. Ruce jsem měla zkřížené na prsou, se zaťatými pěstmi. Doufala jsem, že odejde, budu se moct sama umýt, a tím že to skončí. Věděla jsem ale, že to je moc krásná představa na to, aby to byla pravda.
Vytáhl z oblečeni papírek, navlhčil ho a nalepil jej na stěnu vedle mě. Bylo tam napsáno "když budeš hodná, budu i já na tebe hodný". Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Vzpoměla jsem si na Martina a na to, jak říkal: "matfyzáci jsou moc zlí lidé," ale měla jsem vždycky pocit, že jde o něco jinýho.
Vzal mýdlo a začal mi ho třít o kůži. Když mi chtěl sundat ruce z ňader, narazil však na odpor. Zeptala jsem se ho, jestli bych se nemohla umýt sama. Jen se na mě zamračil a silou mi dal ruce dolů. Ani jsem se nesnažila je tam vracet, a čekala jsem až mě namydlí. Opláchl mě, a ze šatů něco vytáhl. Neviděla jsem to, ale když přisoupil až ke mě, začala jsem mít strach. Ucítila jsem na stehně chladný kov a znervózněla jsem. "Co to je?" zeptala jsem se. Podíval se mi bezeslova do očí, a do stehna se mi zařízlo ostří nože. Polilo mě horko a zachvátila mě panika. Vykřikla jsem. Chtěla jsem ho odstrčit, ale nešlo to. Dlaněmi jsem tlačila do jeho hrudi, marně. Než aby se pohnul on, prohýbala se jen stěna za mnou. Ruce mi vyčerpáním začaly klesat, když mi došlo kam, a přiložila jsem je raději opět na svá ňadra. Zvedl mi bradu špičkou nože, a vychutnával si můj strach. Cítila jsem teplý pramínek krve stékající po mé noze. Nebyla to hluboká rána, zato dlouhá. Rychle jsem dýchala a bála se pohnout hlavou. Nevěděla jsem co chce, ale už jen to, že má nůž, kterej použil, tedy klidně zas použije, splňovalo svůj účel. Zvedl mi ruce nad hlavu, a přidržel je tam jednou rukou. Druhou, svírající nůž, objel křivky mojeho těla. Hladil mě jím, ale mě z toho běhal mráz po zádech. Kdybych sebou škubla, asi bych si i ublížila. Snažila jsem se nedýchat, zavřela oči a přizpůsobovala se pohybu nože. Když mi špičkou přejel po klitorisu, musela jsem se kousnout do rtu, abych sebou necukla. Objal mě kolem pasu, přitáhl si k sobě můj klín, a prudce do mě vstoupil. Celou tu dobu jsem byla napjatá, a tohle byl vrchol. Pustil moje ruce, a chytil mě pod krkem. Chvílemi jsem nemohla ani dýchat, a bála jsem se nože který byl někde u mého pasu. Zapřela jsem se dlaněmi do jeho ramen a snažila se ho marně odstrčit. Můj boj ukončil až orgasmus. Zařvala jsem jak zvíře, pochva se mi stáhla tak, že by snad i hada zaškrtila. Prohnula jsem se v zádech, načež jsem se svezla k zemi, kde jsem plakala v odeznívajících křečích orgasmu.
I on se udělal, ale to jsem nevnímala. Byla jsem úplně mimo. Věděla jsem to jen podle toho, že ze mě něco vyteklo. Ještě plačící mě zabalil do prostěradla a odnesl do postele. Usnula jsem jak nemluvně.